(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

لذت تصویربرداری با هلی شات…

خرید هلی شات ، ثبت تصاویر هوایی از بعضی از مکانهای خیره کننده (و بعضاً دشوار دسترسی به جهان) هرگز به این آسانی نبوده است. هواپیمای بدون سرنشین – یک دوربین بدون سرنشین در ارتفاع آسمان – بدون شک وحشی ترین پیشرفت عکاسی در حافظه اخیر است. تقریباً مانند یک اسباب بازی با کنترل از راه دور برای وسواس عکس ، هواپیماهای بدون سرنشین به همان اندازه که انقلابی هستند نیز سرگرم کننده هستند.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

خرید هلی شات -قیمت هلی شات

با افزایش میل به هواپیماهای بدون سرنشین ، قیمت آن نیز کاهش یافته و دستیابی به دوربین در هوا را بیش از هر زمان دیگری آسان کرده است. اما با توجه به عوامل زیادی که باید در نظر بگیرید – چه بخواهید فقط وارد عکاسی با هواپیمای بدون سرنشین شوید یا قبلاً یکی از آنها را انجام داده اید – شروع کار می تواند یک چالش باشد.

از انتخاب تنظیمات گرفته تا عکس های پس از پردازش ، در سفر به عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین این 9 نکته را با خود همراه کنید:

یک پهپاد را بر اساس نیاز و مهارت خود انتخاب کنید

با یک جستجوی “هواپیمای بدون سرنشین” در گوگل تعداد قابل توجهی از هواپیماهای بدون سرنشین موجود در آن شما را شوکه خواهد کرد. اما مواردی که در واقع باید در تهیه یکی از آنها در نظر بگیرید چیست؟

دو نوع متداول از هواپیماهای بدون سرنشین که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، دوربین هایی با دوربین داخلی یا داخلی هستند و می توانید دوربین های خود را به آن متصل کنید. هواپیماهای بدون سرنشین با دوربین داخلی اغلب بزرگتر هستند و ممکن است دوربین های آنها از وضوح خیلی بالایی برخوردار نباشند – که می تواند کیفیت عکس های شما را به خطر بیندازد. از طرف دیگر هواپیماهای بدون سرنشین کوچکتر که به شما امکان می دهند دوربین شخصی خود مانند دوربین GoPro را بهم متصل کنید ، مدیریت آن آسان تر است زیرا از قبل دوربین خود را آویزان کرده اید و در واقع فقط باید پرواز را یاد بگیرید.

یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر گرفت این است که چقدر می توانید هواپیمای بدون سرنشین را پرواز کنید. برای شروع عکاسان هواپیماهای بدون سرنشین ، هواپیماهای بدون سرنشین محکم تر ، سبک تر و ارزان تر در دسترس هستند. آنها به اندازه پهپادهای سنگین و پیشرفته گران نیستند زیرا از ویژگی های کمتری برخوردار هستند. به دنبال هواپیمای بدون سرنشین متناسب با مهارت خود باشید.

همچنین باید بدانید که هواپیمای بدون سرنشین شما چه کاری می تواند انجام دهد. به عنوان مثال ، برخی از هواپیماهای بدون سرنشین را می توان فقط در داخل منزل حمل کرد. برخی از هواپیماهای بدون سرنشین همچنین به نورپردازی مجهز هستند که می تواند برای عکسبرداری در شب مورد استفاده قرار گیرد. برخی دورتر از دیگران پرواز می کنند. تصمیم بگیرید که می خواهید با هواپیمای بدون سرنشین خود به چه نتیجه ای برسید ، ویژگی های هواپیماهای بدون سرنشین را که انتخاب می کنید بررسی کنید ، سپس یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

قیمت هلی شات - خرید هلی شات

دفترچه راهنما را با دقت مطالعه کنید

خواندن کتابچه راهنمای آموزش به هیچ وجه به اندازه افزایش سرعت دوربین در اقیانوس هیجان انگیز نیست ، اما اگر می خواهید بهترین شانس را برای میخ زدن به عکس های بدون سرنشین داشته باشید ، به مطالعه بپردازید.

در کتابچه راهنمای شما همه چیزهایی که باید درباره پهپاد جدید خود بدانید را در خود جای داده است. این به شما پاسخ س questionsالاتی را می دهد که ممکن است حتی از آنها س knownال نداشته باشید. با دانستن اینکه پهپاد شما چه کاری می تواند انجام دهد و چه کاری نمی تواند انجام دهد ، زمان کمتری را صرف ترفند کردن با آن خواهید کرد و زمان بیشتری را برای بهبود عکس های خود صرف خواهید کرد.

03. ویژگی های هواپیمای بدون سرنشین خود را درک کنید

هواپیماهای بدون سرنشین ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند که به بهینه سازی زمان پرواز شما کمک می کنند. یادگیری این موارد به شما اطمینان می دهد که با هواپیمای بدون سرنشین خود به طور موثر شلیک می کنید.

مقاله مرتبط
عکاسی با موبایل

در حالی که آنها برای هر مارک و نوع هواپیمای بدون سرنشین متفاوت هستند ، این ویژگی های معمولی است که با آنها روبرو خواهید شد:

این ابزار برای مبتدیان بسیار مناسب است زیرا به شما اجازه می دهد دقیقاً آنچه را که هواپیمای بدون سرنشین شما ضبط می کند ببینید و شانس یک شلیک عالی را افزایش دهید.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

خرید هلی شات - قیمت هلی شات

حالت هوشمند

حالت هوشمند اساساً به “حالت مبتدی” ترجمه می شود. این نوآوری در واقع برای کمک به تازه کارها در گرفتن عکس از عکسهایشان به کار رفته است.

به عنوان مثال ، اگر شما بی تجربه هستید و یک روز باد دارد ، احتمال این وجود دارد که دستگاه های خود را بدون پرواز مانند اینکه عکس های شما در یک زلزله گرفتار شده اند ، پرواز کنید. حالت هوشمند نوعی ویژگی تثبیت کننده دارد که به مقابله با این امر کمک می کند.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

خرید هلی شات قیمت هلی شات

ردیابی

هواپیماهای بدون سرنشین نیز گاهی اوقات گزینه “follow me” را دارند. این ویژگی تشخیص بصری آینده و GPS تلفن هوشمند شما را برای کمک به شما در گرفتن عکس مناسب ترکیب می کند.

اگر خود را در عکس می خواهید ، این فناوری به شما این امکان را می دهد: تلفن خود را در جیب خود قرار دهید ، گزینه “follow-me” را روشن کنید و هواپیمای بدون سرنشین به شما اطمینان می دهد که همیشه در قاب هستید.

خرید هلی شات قیمت هلی شات

ژئوفنس

یک ژئوفنس پرواز و پرواز پهپاد شما را محدود می کند. اساساً ، این هواپیمای بدون سرنشین شما را در یک زندان نامرئی قفل می کند و هر لحظه که می خواهید فرار کنید ، با مشکل روبرو خواهید شد.

عکاسان هواپیماهای بدون سرنشین نظرات مختلفی در مورد این ویژگی ها دارند – برخی از آنها مفید می دانند و برخی دیگر نه. ببینید از چه ویژگی هایی می توانید برای به حداکثر رساندن بالقوه پهپاد خود استفاده کنید.

آیین نامه های هواپیماهای بدون سرنشین فدرال ، ایالت و محلی را بیاموزید

به دلیل تعداد زیادی از افرادی که وارد این هواپیماهای کوچک بدون سرنشین شده اند ، در مورد قانونی بودن مکان ، چگونگی و چه کسی می توان یکی را خلبانی کرد ، تحولات زیادی رخ داده است.

به عنوان مثال ، در ایالات متحده آمریکا ، پهپادها با وزنی بین 0.55 تا 55 پوند. نیاز به ثبت نام اداره هواپیمایی فدرال (FAA) دارد. این بدان معناست که قبل از رفتن به آسمان ، باید هواپیمای خود را شناخته کنید – دقیقاً مانند ثبت نام اتومبیل. این یک فرآیند ساده است: فقط یک هزینه کوچک و نام ، آدرس و ایمیل خود را تحویل دهید.

همچنین مقرراتی در مورد محل پرواز هواپیمای بدون سرنشین خود وجود دارد. به عنوان مثال ، شما (کاملاً واضح است) نمی توانید با هواپیمای بدون سرنشین خود به دور هواپیمای دیگری بروید ، بنابراین فرودگاه ها منفی هستند.

در حالی که اکثر قوانین و مقررات کاملاً واضح و قابل درک هستند ، اما هنوز هم بسیاری از آنها کاملاً نامرتب هستند – به ویژه جریمه های پیرامونی. قوانین مربوط به ثبت نام نیز برای هر کشور متفاوت است. بهترین کار این است که قبل از راه اندازی دوربین خود ، برای بررسی قانونی بودن هواپیماهای بدون سرنشین (که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید) وقت بگذارید.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

خرید هلی شات قیمت هلی شات

چک لیست قبل از پرواز تهیه کنید

با دانستن اینکه پهپاد شما چه کاری می تواند انجام دهد و از کجا می توانید آن را پرواز دهید ، فکر می کنید که زمان آن رسیده است که بالاخره آن را به هوا برسانید ، اما قبل از انجام این کار ، توصیه می شود ابتدا یک چک لیست قبل از پرواز تهیه کنید. یک چک لیست قبل از پرواز نه تنها اطمینان حاصل می کند که قبل از پرواز هر آنچه را که لازم دارید داشته باشید بلکه همچنین از ایمنی همه اطرافیان از جمله هواپیمای بدون سرنشین شما اطمینان حاصل خواهد کرد.

منطقه پرواز: کجا می خواهید پرواز کنید؟ مالکیت خصوصی دارد یا دولتی؟

آب و هوا: آیا شرایط پرواز خوب است؟ آیا به دلیل وزش باد نیاز به استفاده از ضد ثبات دارید؟

مقاله مرتبط
لنز دوربین چیست؟؟

محیط اطراف: آیا در این زمان از روز افرادی در اطراف خواهند بود؟ آیا پرواز در پرواز کم یا زیاد ایمن خواهد بود؟ آیا آنها از هواپیمای بدون سرنشین که در اطرافشان معلق است ، بدشان خواهد آمد؟

باتری: آیا تمام باتری های خود را شارژ کرده اید؟ چه مدت می توانید در هوا بمانید؟

تنظیمات: به چه وضوح تصویری نیاز دارید؟ برای تنظیم دوربین خود به چه میزان روشنایی نیاز دارید؟ چه نرخ فریم ، سرعت شاتر و ISO برای آنچه می خواهید در عکس خود بدست آورید بهترین است؟

ملخ ها: ملخ های شما چگونه به نظر می رسند؟ آیا آنها خوب و صاف هستند ، یا نیاز به جایگزینی دارند؟

موتور: آیا موتور و سوار شدن در درایت است؟ آیا موتورها آزادانه می چرخند؟ آیا صداهای غیرقابل تشخیصی ایجاد می کند؟ پیچ ها محکم هستند؟

موارد کنترل: اگر از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی استفاده می کنید ، آماده است که پرواز خود را انجام دهید؟ آیا برنامه های دیگر خاموش هستند؟ آیا کاملا شارژ شده است؟ اگر از کنترل از راه دور استفاده می کنید ، آیا باتری دارد؟ آیا این به پهپاد شما پاسخ می دهد؟

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

آزمایش پهپاد خود را

آیا می توانید زمان و هزینه زیادی را صرف یک هواپیمای بدون سرنشین براق کنید ، دوربین گران قیمت خود را به آن وصل کنید و سپس کنترل خود را از دست داده و به پایین سقوط کنید؟ خود را برای فاجعه آماده نکنید – هواپیمای بدون سرنشین خود را آزمایش کنید.

هر هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است. بنابراین ، همه آنها متفاوت پرواز می کنند. بردن اسباب بازی جدید خود به یک مکان بزرگ باز ، مانند یک زمین یا پارک (پاک کردن جمعیت زیادی از مردم ، ساختمانهای خصوصی و اتومبیل ها) به شما امکان می دهد کنترل ها را کنترل کنید در حالی که خطر شکستن یا آسیب رساندن به حداقل می رسد هواپیمای بدون سرنشین شما

درست مثل سایر تکنیک های عکاسی ، پرواز هواپیماهای بدون سرنشین همه چیز در مورد تمرین ، تمرین ، تمرین است. بیاموزید که چگونه هواپیمای بدون سرنشین خود را به پرواز در بیاورید تا بیشترین بهره را از آن ببرید.

تکنیک های عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین را بیاموزید

اکنون دیگر فایده ای ندارد که به یک مکان شگفت انگیز سفر کنید و دوربین خود را در آسمان قرار دهید ، فقط یک عکس نامشخص با قاب عجیب و غریب داشته باشید. یک هنر برای انتقال مناظر زیبا وجود دارد که تنها با صرف وقت و آزمایش می توان آن را آموخت.

“قوانین” را فراموش نکنید: گاهی اوقات هنگام پرواز آسان می توان اصول عکاسی را فراموش کرد ، اما همه آنها هنوز هم در دنیای هواپیماهای بدون سرنشین اعمال می شوند. اگر با تکنیک های مبتدی مانند قانون یک سوم ، خطوط اصلی و نسبت طلایی آشنا نیستید ، به اصول اولیه برگردید و مطالعه کنید.

به دنبال تقارن و الگوها باشید: در حالی که بالا رفته اید ، مراقب صحنه های جالب رنگ ، شکل و تکرار باشید. آنها برخی از شاخص ترین عکس های هوایی را تشکیل می دهند.

ساده آن را حفظ کنید: درست مانند عکاسی در سطح زمین ، ترکیب بندی های ساده می توانند منجر به عکس های خارق العاده ای شوند که موضوع را جشن می گیرند.

آرام و پایدار بروید: به دلیل پایداری برخی از هواپیماهای بدون سرنشین این روزها ، شما هنوز هم می توانید از نوردهی طولانی استفاده کنید ، که به خصوص هنگام گرفتن درختان متزلزل یا اقیانوس در حال شگفت انگیز می تواند بسیار شگفت آور باشد.

نور را جشن بگیرید: نور مناسب می تواند یک مزیت بزرگ برای عکاسان هواپیماهای بدون سرنشین باشد – عکسبرداری در زمان های خاص در طول روز می تواند سایه های طولانی و الگوهای قابل توجهی ایجاد کند.

تکنیک های زیادی برای کشف و تسخیر وجود دارد. هرگز یادگیری را متوقف نکن.

(جهت ثبت تصاویر هوایی عالی و اطلاع از قیمت هلی شات و خرید هلی شات با مشاوران ماموت دوربین در ارتباط باشید)

خرید هلی شات قیمت هلی شات

عکس های خود را پس از پردازش قرار دهید

خواه اصلاح رنگ دسته ای از عکس هایی باشد که از آن راضی نیستید یا ویرایش چیزی خارج از عکس ، کاری که پس از دور شدن هواپیمای بدون سرنشین انجام می دهید می تواند به همان اندازه واقعی گرفتن عکس مهم باشد. عکاسی بدون سرنشین برای درخشش آن تقریباً همیشه به پس از تولید متکی است.

مقاله مرتبط
عکاسی تبلیغاتی

مسئله این است که ویرایش عکس های هواپیماهای بدون سرنشین به همان اندازه ضبط آنها به یادگیری و تمرین نیاز دارد. حتی اگر در حال ویرایش پس از تولید اسلحه هستید ، ویرایش عکس های گرفته شده از بالا – با توجه به تفاوت در نور و زاویه – یک مهارت کاملاً جدید است.

نرم افزارهای مختلفی مانند فتوشاپ یا لایت روم را که دارای رابط ها و مناطق مختلف تمرکز هستند امتحان کنید تا ببینید کدام یک به بهترین وجه می تواند به شما کمک کند تا به نتیجه ای که می خواهید برسید.

ممکن است وقت گیر و اغلب خسته کننده باشد ، اما هر عکاس خوب هواپیماهای بدون سرنشین همچنین یک ویرایشگر عالی است.

افزودنیهای ضروری را فراموش نکنید

دقیقاً مانند هر دوربین دیگری ، هواپیماهای بدون سرنشین نیز افزودنی های مختلفی دارند که می توانید برای بهبود پرواز یا کیفیت عکس های خود استفاده کنید.

باتری ها

یک عامل محدود کننده بزرگ که باید در خاطر داشته باشید – هواپیماهای بدون سرنشین بیشترین عمر باتری را ندارند. یک پهپاد متوسط ​​حدود 10 دقیقه پرواز خواهد کرد ، در حالی که هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته به شما اجازه می دهند حدود 20-25 دقیقه پرواز کنید. برای جلوگیری از صرف نیمی از وقت خود در یک پاور پوینت و یا مجبور شدن با آن روزانه بدون گرفتن پول ، به سرمایه گذاری در یک باتری اضافی (و به خاطر سپردن شارژ آن) فکر کنید. ارزان نیستند ، اما به عنوان یک مبتدی ، آیا می توانید در چنین بازه زمانی محدودی فیلمبرداری کنید؟

خراب کردن یک هواپیمای بدون سرنشین یا گیر دادن آن به چیزهایی مانند گیاهان ، به ویژه هنگامی که تازه شروع به کار می کنید ، غیر معمول نیست. نزدیک شدن زیاد به پروانه ها نیز می تواند منجر به آسیب جزئی شود. محافظ های ملخ را تهیه کنید که به شما کمک می کند تا به هواپیمای بدون سرنشین آسیب نرسانید و به خود و اطرافیانتان آسیب نرساند.

پروانه ها همچنین می توانند شکننده و قابل جدا شدن باشند ، بنابراین به راحتی گم می شوند. در حالی که هنوز در حال یادگیری هستید ، موارد اضافی را برای هر مورد خریداری کنید. هزینه آنها زیاد نیست و اطمینان حاصل می کنید که همیشه در سفر هستید.

کارتهای SD اضافی

شات قهرمان را از دست ندهید زیرا کارت SD شما پر می شود. عکسهای بدون سرنشین فضای حافظه زیادی را اشغال می کنند – یک فیلم 2 دقیقه ای 4 کیلوگرمی حدود 1 گیگابایت را اشغال می کند. مهم نیست چه بزرگ و چه کوچک ، کارت های SD اضافی دریافت کنید ، بنابراین هرگز یک عکس را از دست نمی دهید.

همه موارد ضروری خسته کننده نیست. پس از دریافت موارد مسئول ، می توانید لوازم جانبی را تهیه کنید. این که آیا یک کیت نور بد بو است که باعث می شود پرواز شبانه نسیم به فیلترهای دوربین ببخشد که به طور خودکار به عکس های پرواز شما اضافه می کند ، تولیدکنندگان از محبوبیت هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنند و لوازم جانبی شگفت انگیز را از بین می برند.

در اینجا یک زن و شوهر وجود دارد که من توصیه می کنم:

پد فرود مینی پهپاد

قطعات مساوی و خنک ، داشتن پد فرود هواپیمای بدون سرنشین به شما کمک می کند تا پهپاد شما روی چیزی فرود نیاید که احتمالاً به آن آسیب برساند.

لامپ های ال ای دی

هرگز هواپیمای بدون سرنشین خود را در تاریکی از دست ندهید! چراغ های LED به این معنی است که شما همیشه می توانید هواپیمای بدون سرنشین خود را ردیابی کنید. به علاوه ، شیرین به نظر می رسد.

بدون شک هواپیمای بدون سرنشین ابزاری قدرتمند برای عکاسی ، درهایی را برای عکسبرداری از زوایا و مکانها باز کرده است که قبلاً هرگز نشده است. گرچه مطمئناً برای همه مناسب نیست (بسیاری از افراد نسبت به آغاز فعالیت خود تردید دارند) ، آنها تأثیر زیادی بر عکاسی گذاشته اند و به دنبال این نیستند که به این زودی ها از بین بروند ، پس چرا در قطار نمی پرید؟

فقط بخاطر داشته باشید ، تسلط بر عکاسی با هواپیماهای بدون سرنشین یک شبه به همه نمی رسد. این ممکن است جدی باشد ، اما با تمرین ، برنامه ریزی و زمان ، می توانید عکس های خود را از آماتور به شگفت آور برسانید.