چه چیزی می تواند به سرعت تصاویر بی بیان و خسته کننده را زنده کند؟ لوازم عکاسی یک پاسخ آسان است. وسایل نه تنها خلاقیت شما را در عکاسی افزایش می دهند، بلکه به عنوان دعوتی برای پاسخگویی به بیننده عمل می کنند. آنها به برانگیختن احساسات، دوست داشتن، مزاحمت، یا خشم کمک می کنند. آنها ممکن است فضایی از رمز و راز یا دسیسه را اضافه کنند. آنها ممکن است اطلاعات را منتقل کنند.

دوربین 2000d

جهت خرید دوربین 2000D کلیک کنید

هنگامی که چشمان او در عکس شما می چرخد، لوازم به بیننده چشم انداز شما را می دهد. آنها فضایی را برای بیننده برای یافتن یک داستان فراهم می کنند. لوازم جانبی می توانند زمینه را به یک موقعیت اضافه کنند. لوازم جانبی می توانند توجه را به موضوع جلب کنند. آنها می توانند تمرکز را از ویژگی های نامطلوب در عکس های نمونه کارها تغییر دهند. از لوازم با نورپردازی و ترکیب بندی خوب می توان برای ایجاد یک بیانیه منسجم در ایده های خود پرتره استفاده کرد.

در حالی که نمی توانید استودیوی خود را در حین جابجایی برای کار همراه خود داشته باشید، مطمئناً می توانید در کنار وسایل عکاسی خود چند وسیله را همراه خود داشته باشید. در ادامه، ما ضروری ترین وسایل عکاسی را که به شما در ایجاد یک داستان جذاب کمک می کند، فهرست می کنیم.

رنگ را روی پس زمینه خود بپاشید:

اگر در داخل خانه زیاد عکاسی می‌کنید، پس داشتن کاغذ رنگی برای پس‌زمینه یکی از ملزومات کیت عکاسی شماست. کاغذهای رنگی روشی ارزان و موثر برای ترکیب کنتراست و تمایز سوژه شما هستند.

انسان ها از نظر بیولوژیکی به رنگ های زنده توجه دارند. رنگ های روشن انرژی را منتقل می کنند. پاستل های ملایم تر، بی طرفی را نشان می دهند و می توانند به شما کمک کنند تا روی پیش زمینه تمرکز کنید. اگر می‌خواهید روی اشیاء یا لباس‌های تیره‌تر تمرکز کنید، از رنگ سفید خالص استفاده کنید. از سوی دیگر، پس‌زمینه‌های سیاه ممکن است نیاز به استفاده از نور برای روشن کردن سوژه داشته باشند.

برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها در تعداد رنگ‌هایی که نگه می‌دارید، می‌توانید با استفاده از دیوارهای داخل ساختمان‌ها، میزها و سطوح دیگر بداهه‌سازی کنید. اغلب اوقات، فضای داخلی خانه یک پس زمینه عالی ارائه می دهد.

دوربین های مناسب در رده بندی مبتدی و متوسط

لوازم عکاسی نوزاد:

پتوها، روکش‌ها، روسری‌ها، پاپیون‌های مو، اسباب‌بازی‌های پرشده، و بالش‌ها وسایل بسیار خوبی برای عکاسی کودک هستند. اطمینان حاصل کنید که پارچه انتخابی شما به اندازه کافی نرم است. ایده این است که کودک را تا حد امکان ایمن و راحت کنید.

اگر کودک خواب نیست، ممکن است بخواهید چیزی به او بدهید تا با آن بازی کند. مراقب میزان نوری که استفاده می کنید باشید. نوزادان به روشنایی حساس هستند. اکثر عکاسان از نور طبیعی برای عکاسی نوزاد استفاده می کنند. با این حال، می توانید از فلاش های خارج از دوربین و فیلترها نیز برای پخش نور رشته ای استفاده کنید. ناحیه کودک را ضد عفونی و عاری از کابل و سیم نگه دارید.

مقاله مرتبط
سونی از Alpha a9 Full-Frame Speed Demon رونمایی کرد

از استفاده از وسایل خانه مانند گیتار، موتور سیکلت، یا وان به عنوان پس‌زمینه غم‌انگیز اجتناب نکنید. از آنجایی که خاطرات در سن کودک مبهم هستند، تنظیمات غیرعادی بعداً خاطرات خوبی را ایجاد می کند.

ضبط زایمان:

عکاسی بارداری در تمام طول سال مورد تقاضا است. هدف شما در حالت ایده آل باید این باشد که عبارات عشق و زیبایی را با جزئیات زیاد به تصویر بکشید. با این حال، این ژانر رویکرد متفاوتی را می طلبد. برای زنان بیشتر پذیرفتنی شده است که بدن خود را به جای دوری از تغییرات بیولوژیکی جشن بگیرند. ماه های آخر بارداری حداکثر جلوه بصری را برای این نوع عکاسی ایجاد می کند.

اگر فرزندان دیگری در خانواده وجود دارد، آنها را در عکاسی قرار دهید. همسر و پدربزرگ و مادربزرگ را برای ایجاد جلوه ای مانند درخت خانواده در نظر بگیرید. از تخته سیاه با بادکنک های فکری هوشمندانه، سن یا نام برای جمع آوری تاریخچه خانواده استفاده کنید.

ورقه های ابریشمی به دلیل قابلیت تغییر شکل و پرتاب، جلوه های بسیار خوبی را ایجاد می کنند. می توانید از شوهر بخواهید لایه پشت مادر احتمالی را نگه دارد. خود ملحفه باید به صورت استراتژیک قرار گیرد تا برآمدگی نوزاد را برجسته کند. از طرف دیگر، می توانید از مادر بخواهید که پارچه را دور خودش بپیچد و اجازه دهید یک پنکه این لباس را پشت سرش بیرون بیاورد.

مناسب ترین دوربین جهت عکاسی

کفش‌های سایز نوزاد، کلاه‌ها یا لباس‌هایی که در دست یکی یا هر دو والدین باردار هستند نیز عکس‌های به یاد ماندنی بارداری را ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توانید با پخش کردن گلبرگ‌ها بر روی مادری که روی تختی از فوم دراز کشیده، یک مفهوم خیره‌کننده برای حمام کودک ایجاد کنید.

همچنین می توانید یک روبان بالای شکم ببندید تا برآمدگی را برجسته کنید. از اسباب بازی های کودک و کتاب های بارداری برای تنظیم زمینه استفاده کنید. با افزودن سایه ها و سایه ها، نور و حالت را تغییر دهید. تصاویر سیلوئت معمولاً روی شکل سوژه متمرکز می شوند.

یک جشن بصری جذاب ایجاد کنید:

اگر می خواهید برای امرار معاش از غذا عکس بگیرید، ظروف مناسب را ذخیره کنید. لیوان‌های قهوه، لیوان‌های شراب، بشقاب‌های چوبی و تخته‌های خردکن، و ظروف چینی سفید از لوازم استاندارد حرفه‌ای عکاسی غذا هستند.

اگر می خواهید برای امرار معاش از غذا عکس بگیرید، ظروف مناسب را ذخیره کنید. لیوان‌های قهوه، لیوان‌های شراب، بشقاب‌های چوبی و تخته‌های خردکن، و ظروف چینی سفید از لوازم استاندارد حرفه‌ای عکاسی غذا هستند.

شما همچنین به تخته های چوبی، صفحات مرمری، کاغذ پوستی، دستمال سفره و کاسه نیاز دارید. اگر نمی خواهید توجه را از غذا دور کنید سعی کنید از رنگ های خنثی استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر غذای پخته شده کاملاً سفید یا هر رنگ ملایم دیگری باشد، ممکن است بخواهید رنگ متضاد اضافه کنید.

مقاله مرتبط
آموزش عکاسی ماکرو

آنچه شما می خواهید این است که توجه بیننده خود را به رنگ و بافت غذا معطوف کنید. حتی اگر تمام چیزی که دارید ویفر و کلوچه است، می توانید از تخیل خود استفاده کنید تا وسایل خود را برای شما کار کنند.

تکه ها را روی هم بچینید تا برجی شبیه خانه از کارت تشکیل دهید. از زوایای غیر معمول استفاده کنید. یک لیوان شیر را پشت ظرف قرار دهید و به سرعت می توانید با دوربین خود جادو ایجاد کنید. در عکس بالا، کاغذ کادو یک تکیه گاه عکاسی از مواد غذایی کاربردی است. این نشان می دهد که شخصی که این کلوچه ها را می خورد در آستانه سفر است.

اگر فقط به این نوع عکاسی می پردازید، توصیه می کنیم فقط تخته های چوبی، اسلب های سنگی و لیوان هایی با رنگ ملایم را نگه دارید.

موقعیت مکانی خود را به رخ بکشید:

عکاسی در سفر به دلیل بار بیش از حد از رسانه های اجتماعی و پست های وبلاگ کلیشه شده است. هنگام بسته بندی وسایل عکاسی مسافرتی بسیار مراقب باشید زیرا اکثر آنها قبلاً بیش از حد استفاده شده اند. اقلامی مانند کیف های مسافرتی و عینک های رنگی کرایه بسیار استانداردی دارند.

برای برجسته شدن، باید اصیل و خلاق باشید. در عین حال، عناصر عکاسی شما باید برای گفتن یک داستان گرد هم آیند. کارت پستال، ارز، کلاه، کلاه، روسری، نقشه، کتاب راهنما، و لباس به بیننده شما درباره مکان‌هایی که بازدید می‌کنید اطلاع می‌دهند.

با زوایا، نور، آب و هوا، رویدادها، پس زمینه بازی کنید و از افراد برای خلق صحنه های جالب استفاده کنید. یک اعتراض، یک ماراتن، یک جشنواره یا پوسیدگی در دیوارهای یک بنای تاریخی را با استفاده از یک فرد به عنوان عنصر متعادل کننده عکس بگیرید. یک موتور سیکلت یا کابین اجاره کنید و با تصاویر خود هماهنگ شوید. هنگام بازدید از ساحل، وسایل غواصی را نشان دهید.

این که صندل بپوشید یا کفش پیاده روی به بینندگانتان می گوید که با چه نوع زمینی برخورد کرده اید. می توان از غذاها، نوشیدنی ها و گل های عجیب و غریب استفاده کرد. مغز خود را جمع کنید تا دریابید که دیدگاه منحصر به فردی که اکثر بازدیدکنندگان آن را از دست می دادند. اگر به یک جای خالی رسیدید، نگران نباشید! از یک زاویه دید جدید استفاده کنید. انعکاس عکس از بناهای تاریخی عکس های خود را در یک روز بارانی بگیرید. از مردم به عنوان تکیه گاه استفاده کنید. ایده این است که خود را در چارچوب قوانین محدود نکنید.

ثبت شخصیت ها:

عکاسی پرتره فرصتی برای متعهد ساختن یک شخصیت به خاطره است. امروزه عکاسان پرتره، خود را برای علامت گذاری مناسبت های خاص آماده می کنند. ژست گرفتن بخش مهمی از پرتره سوژه شما است. از این رو، کیت ضروری شما باید حداقل یک صندلی یا چهارپایه را به عنوان مبلمان داشته باشد.

هدف این است که مدل احساس آرامش و خودانگیختگی کند. لوازم جانبی نه تنها برای نشان دادن چشم انداز بلکه برای اینکه مدل احساس راحتی کند نیز لازم است. از این رو، عینک، گردنبند، گل رس یا یک تکه لباس لوازم جانبی عالی برای داشتن هستند.

مقاله مرتبط
عکاسی با موبایل

ممکن است بخواهید سایه خاصی از شخصیت را به تصویر بکشید. عکاسی از افراد در محیط کارشان. عکس های جلو لزوما برای جلوه های عکس پرتره بهترین نیستند، مگر اینکه برای تجارت استفاده شوند.

لوازم عکاسی پرتره شامل اعداد، کلاه، تی شرت های سایز آزاد با پیام های شوخ و آینه است. همچنین می‌توانید مواردی را در مکان پیدا کنید که نشان‌دهنده شغل سوژه است. از کتاب‌ها، رایانه‌های شخصی، پنجره‌ها، تخته‌ها، لابی‌ها و دیوارها برای ایجاد اجزای تصویر «مفهومی» استفاده کنید.

ثبت عشق و صمیمیت:

عروسی ها مملو از تصاویر هستند و وسایل زیادی در خود مکان وجود دارد. همچنین اگر مکان برگزاری با دقت انتخاب شده باشد، چشم اندازهای زیبا کم نیست.

شما می توانید با استفاده از وسایل مناسب عکاسی عروسی مانند بمب های دودزا، عروسی ها و سالگردها را فراموش نشدنی کنید. تابلوها و بنرهایی که جفت شدن را اعلام می کنند، یکی از مشهودترین الحاقات به عکاسی عروسی است. گل و دسته گل دیگر است.

همچنین می‌توانید از فانوس‌های فانتزی در پس‌زمینه‌های تیره برای روشن کردن پرتره زوج استفاده کنید. نورها اجازه می‌دهند تمرکز روی صمیمیت و شیمی‌ای باشد که شرکا از آن لذت می‌برند. هدف شما باید ثبت لحظات صادقانه با استفاده از ترکیبی از عکاسی پرتره و مفهومی باشد.

عروسی ها فرصتی عالی برای ایجاد شبکه های ارجاع از طریق کار شما هستند. شما می توانید مفاهیم زیبای نمونه کارها و محدوده نمایش را در تکنیک به نمایش بگذارید که بازار خود را توسعه می دهید. در عروسی با مهمانان صحبت کنید و ارجاع دهید.

از طرف دیگر، می‌توانید با یک وب‌سایت نمونه کار زیبا که بهترین کار شما را به نمایش می‌گذارد، روی تزیین حضور آنلاین خود تمرکز کنید. Pixpa به شما کمک می‌کند گالری‌های مشتری قابل اشتراک‌گذاری را با دسترسی رمز عبور بسازید. ممکن است بخواهید عکس هایی را که به اشتراک می گذارید با قیمت های بسته بندی شده اثبات کنید. سپس می توانید با فروش بقیه بر اساس هر کالا، درآمد را افزایش دهید.

با الهام از طبیعت:

عکاسان طبیعت انتخاب گسترده ای از گیاهان و جانوران دارند که به عنوان زینت طبیعی عمل می کنند. توصیه می کنیم از دیافراگم کوچک برای به حداکثر رساندن عمق میدان استفاده کنید. می‌توانید با گرفتن نماهای منحصربه‌فرد مانند زاویه‌ای که از داخل یک کنده توخالی، یک غار یا یک پرتگاه به دست می‌آید، کنتراست ایجاد کنید.

می توانید چادرهای کمپینگ را حمل کنید و در وسط یک میدان برپا کنید. یک سایبان درخشان درخشان را در مقابل پیش زمینه یک مکان کمپینگ روشن بگیرید.

می توانید از دانه های بلوط خشک شده یا درخت کاج برای ساختن زمینه استفاده کنید. همچنین می توانید از برگ های مصنوعی پاییزی برای تقلید از تغییر فصل استفاده کنید.