این کیت لوازم جانبی آزمایشگاه Zhiyun-Tech Crane 3 دارای تمام مواردی است که برای شروع کار با گیمبال آزمایشگاه Zhiyun Crane 3 نیاز دارید.
این شامل یک نگهدارنده تلفن هوشمند ، یک کیت کوچک و تمرکز و بزرگنمایی ، یک مونوپاد تلسکوپی ، یک کمربند بزرگ دوربین چند منظوره ، یک کیت تنظیم سریع ، یک صفحه پایه سریع آزاد و یک کوله پشتی است.

دارنده تلفن هوشمند مفصلی تلفن ها را با عرض 6.3 “در آزمایشگاه Crane 3 محکم می کند ، و در صورت عدم استفاده تا می شود. کیت راه اندازی سریع شامل دو آداپتور است که به شما امکان می دهد تا به جای پیچاندن سریع ، کنار هم چانه بزنید مفاصل با هم.
مونوپاد تلسکوپی با سوکت رها سازی سریع کمربند دوربین کار می کند ، دارای پایه سه پایه قابل جابجایی است و می تواند تا 25.5 “طول داشته باشد.

(گیمبال دوربین ژیون ویبیل اس Zhiyun-Tech WEEBILL-S گیمبالی با وزن کم)

( گیمبال دوربین ژیون تک Zhiyun WEEBILL 2 Pro Kit یک گیمبال ارزان و پر کاربرد است)

(گیمبال دوربین دی جی آی DJI RS 3 Gimbal Stabilizer Combo گیمبالی با هزاران کاربرد)

کمربند دوربین

کمربند بزرگ دوربین به شما امکان می دهد لوازم جانبی مختلف را به راحتی آزاد کنید تا دست خود را آزاد نگه دارید و پشتیبانی بیشتری از آزمایشگاه Crane 3 خود را ارائه می دهد.
پایه پایه با سرعت آزاد می تواند به کمربند دوربین متصل شود تا امکان تغییر سریع دوربین به و از آزمایشگاه Crane 3 فراهم شود. سرانجام ، کیت ترکیبی فوکوس و بزرگنمایی به شما امکان می دهد هنگام نصب روی آزمایشگاه Crane 3 ، فوکوس دوربین خود را کنترل کرده و از تلفن هوشمند خود بزرگنمایی کنید. کوله پشتی موجود ، گیمبال ، دوربین و کلیه لوازم جانبی شما را به همراه دارد.

مقاله مرتبط
نمای کلی Sony DSC-RX100 VII

سایت ماموت دوربین مشاوره در خرید برای راحتی خرید دوربین و تجهیزات برای شما